Ünlü uzmanın zengin insanlarla ilgili teşhisi olay oldu

Ünlü satış eğitmeni Shari Levitin’in başarılı ve zengin insanlarla ilgili teşhisini açıkladığı video sosyal medyada viral haline geldi. Levitin, birinci sınıfta uçan insanların, ekonomi sınıfında uçan insanlardan farklı ve bir şekilde daha iyi davrandığını iddia ederek tartışma başlattı.

Başarılı CEO’ların alışkanlıklarına dair gözlemlerini paylaşan Levitin, zengin insanların daha çok çalıştığını özellikle de havada geçirdikleri süreyi daha verimli kullandıklarını söyledi:

“Uçakta kaç kişi gördüğümü size anlatamam ve onlar sanki uzaya bakıyorlar. Ama birinci sınıfa gidiyorsunuz ve insanlar okuyor, çalışıyor. Bir şeyler yapmakla meşguller. Yani zengin olmakla ilgili söyleyebileceğim en önemli şey bir yaşam tarzı olması. Her zaman büyüyorsun, her zaman seni bir sonraki seviyeye taşıyacak bir şeyler yapıyorsun. Çoğu başarılı insanın öğrenmeye, büyümeye öncelik verdiğini ve doyumsuz derecede meraklı olduklarını görüyorum… Unutmayın, başarı yüzde 1 fikir ve yüzde 99 uygulamadır.”

Ancak pek çok kişi Levitan ile aynı fikirde değil. Bir kullanıcı Levitan’ın yayınladığı paylaşıma, “Belki de ekonomide dizüstü bilgisayarı açacak alanın olmaması ve ayrıca Wi-Fi olmaması bu durumda etkilidir” diye yazdı. Bir başkası da birinci sınıfta uçanların mutlaka zengin olmadığını ve şirket saatlerinde oldukları için çalıştıklarını iddia etti: “Birinci sınıftaki insanlar genellikle sık sık uçan ve iş için seyahat eden kişiler.”

Ancak Levitan’la aynı fikirde olanlar da vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x